Firemní akce

Plánujete uspořádat teambuilding, firemní večírek, konferenci, školení či jinou firemní akci? V hotelu Amálka se postaráme o její realizaci a jistě předčíme Vaše očekávání. Pronajmout si můžete velký konferenční sál s kapacitou až 50 osob, pro menší skupiny jsou vhodné prostory salonku. Sály jsou vybaveny prezentační technikou. Oblíbeným místem pro večírky je naše pivnice se samovýčepy a jedinečnou atmosférou. Pro větší akce je ideální nově zrekonstruovaná stodola tzv. "Stodolní".

Zrelaxovat se můžete v saunách, vířivce, bazénu či při masáži. V letním období můžete využít našich dvou tenisových kurtů či posezení na zahrádce. Ani v zimě však nemusíte zahálet a svá těla si můžete protáhnout v naší víceúčelové hale, kde si můžete zahrát badminton, ping pong, nohejball či fotbálek. Umístění našeho hotelu je vhodné i pro spoustu výletů. Hora Říp je vzdálená 4 km. 

Nabídka je rozmanitá, stačí specifikovat svou poptávku. Budeme se na Vás a Vaši firmu moc těšit. Pro konkrétní informace nás kontaktujte na e-mail: info@hotel-amalka.cz

 

 

Salonek

Pro menší firemní večírek, školení, prezentaci a jiné akce si můžete pronajmout salonek v naší restauraci. Kapacita salonku je až 20 osob, disponuje prezentační technikou. Rádi pro Vás připravíme coffee break či jiné občerstvení přesně podle Vašich představ.

Konferenční sál

Větší školení, konferenci, seminář a další firemní akce můžete uspořádat v naší multifunkční hale. Nově je vybavena prezentační technikou a dosahuje kapacity až 50 osob. Samozřejmostí je zajištění občerstvení na míru.

Firemní večírky v pivnici

Pro neformální setkání s firemními kolegy či rodinou doporučujeme naši hotelovou pivnici. Výhodou pivnice je, že budete mít maximální soukromí.