Prostory pro Vaši akci    

Hledáte vhodné místo pro uspořádání Vaší rodinné oslavy, firemní akce, svatby či jiné události? Už nemusíte, v Hotelu Amálka totiž máme prostory různých velikostí i stylů, ze kterých si vybere každý. S naším týmem se rádi postaráme o organizaci Vaší akce, aby byla přesně podle Vašich představ a nikdy jste na ni nezapomněli.   

 

Stodolní - stylová stodola

Nově zrekonstruovaná stodola je vhodná pro oslavy narozenin, třídní sraz,, rozlučky, firemní akce, tenisové turnaje atd. Kapacita Stodolní je až 100 osob.

Při vstupu Vás ohromí obrovský prostor stodoly, cihlový krb pod schodištěm, strop ze starých trámů a prken. Stodolní dominuje rohové pódium rovněž ze starých prken a bar pod pódiem z režných cihel. Součástí vybavení je i projektor, plátno a kompletní pokrytí Wi-Fi.

Venkovní posezení za Stodolní Vám zajistí úplné soukromí. Na rožni Vám můžeme ugrilovat selátko, krůty nebo kuřata. Zajisté nepohrdnete ani domácím kotlíkovým gulášem. Výborné jsou také klobásky a párečky z naší udírny. Steaky, brambory, lilek, cuketu, kukuřici atd. Vám ugrilujeme na speciálním keramickém grilu. Součástí venkovního vybavení je i výčep.

Stodolní je ojedinělý objekt přizpůsobený jedinečným akcím v širokém okolí.

Pivnice

Naše netradiční pivnice přímo vybízí k pořádání teambuildingových akcí, rádi pro Vás připravíme i oslavy s rodinou, přáteli či kolegy. Kapacita pivnice je až 40 osob. 

Salonek a hala

Pro firemní akce, školení, menší konference, ale i třídní srazy, rodinné oslavy apod. nabízíme prostory salonku v naší restauraci nebo víceúčelové haly v areálu hotelu. Oba prostory jsou vybaveny prezentační a multimediální technikou a poskytují příjemné zázemí pro Vaši akci. Salonek má kapacitu do 20 osob, hala pojme až 60 osob.  

Neváhejte nás kontaktovat v případě zájmu o uspořádání Vaší akce v Hotelu Amálka. Náš tým má bohaté zkušenosti s realizací různých akcí. Rádi pro Vás připravíme akci na míru přesně podle Vašich představ. Kontaktujte nás emailem na info@hotel-amalka.cz nebo na tel. čísle +420 416 811 114.