Amálka u Řípu - ubytování u Roudnice nad Labem

Amálka u Řípu nabízí svým hostům komfortní ubytování ve 21 pokojích hotelového typu se stylovým zařízením. Určitě oceníte i širokou nabídku wellness a sportovních služeb, posezení v baru či pivnici. Nově zrekonstruovaná stodola je jako stvořená pro pořádání svateb a jiných společenských či firemních akcí. K aktivnímu odpočinku mohou hosté využít sportovní halu a tenisové kurty. Samozřejmostí je vlastní parkoviště v areálu, nabíječky pro elektro automobily a internetové Wi-Fi připojení v celém objektu zdarma. 

Výhody ubytování

Hotel prošel celkovou renovací a nabízí svým hostům nejen komfortní ubytování s řadou wellness a doplňkových služeb, ale také přátelskou atmosféru pro pohodový a ničím nerušený pobyt.

  • 21 stylově zařízených pokojů s vlastní koupelnou
  • Wellness zázemí - bazén, vířívka, sauny, solná komnata, masážní křeslo, masáže
  • Bar s venkovním posezením a pivnicí
  • Výhodné pobytové balíčky za skvělé ceny
  • Tenisové kurty, víceúčelová hala pro badminton, ping pong a další sportovní aktivity
  • Parkování a Wi-Fi připojení k internetu zdarma


Check-in: 14:00 (po 20:00 využíváme check-in boxy) / Check-out: 10:00

Domácí zvířata nejsou v hotelu povolena.

Lokalita

Amálka u Řípu se nachází na návsi klidné malebné vesničky Straškov-Vodochody vzdálené jen 4 km od hory Říp, 7 km od Roudnice nad Labem a 20 min jízdy od Prahy. V blízkosti je řada významných českých památek a atraktivních turistických cílů, z nichž nejznámější je hora Říp. Oblastí vede dálnice D8, takže se jednoduše dostanete, jak do naší metropole Prahy, tak třeba do německých Drážďan.

Pojetí rodinného hotelu

Hotel vznikl rekonstrukcí hostince postaveného v devatenáctém století. Hostinec byl vždy veden, jako rodinný podnik. V roce 1912 se hostinec rozšířil o jedno patro, které sloužilo jako taneční sál, později jako místní kino. Po revoluci bylo kino zavřeno, ale hostinec fungoval dál. Po vstupu ČR do evropské unie, byl hostinec zavřen a nádherná historická budova ležela několik let ladem. V roce 2006 hostinec odkoupil rodák vesnice Straškov-Vodochody Luboš Kapitán, který celý objekt od základů zrenovoval, avšak zachoval původní ráz stavby. Byla zachována i tradice a atmosféra rodinného podniku.