Black Insomnia Coffee: Toto je nejsilnější káva na světě! 

Sean Kristafor z Kapského Města vytvořil nejsilnější kávu na světě s příznačným názvem Black Insomnia neboli Černá Nespavost. Ačkoli je tato káva super silná, tak je její chuť velmi jemná, ale přitom výrazná. Káva má silné aroma. Jedná se o přírodní zdroj energie. Při výrobě této kávy je kladen důraz především na kvalitu již od prvního kroku, což je výběr prvotřídních kávovníků. 

Insomnia obsahuje 1105 miligramů kofeinu na hrnek (350 ml), což z ní dělá nejsilnější kávu na světě. Nejde jen o reklamní slogan, tvrzení potvrzují i laboratorní testy, které si Sean Kristafor nechal zpracovat. V jediném kilogramu kávy Black Insomnia je podle laboratoře SGS 17,5 gramů čistého kofeinu! Doposud se titulem „nejsilnější“ pyšnila káva Death Wish Coffee s obsahem 13,2 gramů kofeinu na kilogram.

       .

Denní doporučená maximální dávka kofeinu by podle četných doporučení neměla překročit 400 mg – což je množství až 6 správně udělaných šálků espressa z arabiky. V případě kávy Black Insomnia jde jen o dva šálky espressa denně. Black Insomnia Coffee je tedy až třikrát silnější.  

Tuto unikátní kávu nyní můžete ochutnat i u nás v podobě jakou máte rádi (Caffé Ristretto, Espresso, Cappuccino nebo Latte Macchiato). Pokud Vám káva zachutná, tak si ji můžete zakoupit na recepci. 

Staňte se naším klientem a nakupujte nejsilnější kávu na světe za výhodných podmínek. Více naleznete ZDE

#HotelKdeSeNespi